KATEGORİLER
Sepetim

Üret Getir Satalım

ÜRET GETİR SATALIM

“ BİRLİKTE KAZANALIM”

    KURDUĞUMUZ BU ÜRETİM VE  ÜRÜN PAZARLAMA PLATFORMUNUN TEK AMACI YÜKSEK VE KALİTELİ ÜRETİM GÜCÜ BULUNAN ÜLKEMİZİN VE ANKARA SİTELER ESNAFIMIZIN ÜRETTİĞİ ÜRÜNLERİ İNTERNET ÜZERİNDEKİ SATIŞ NOKTALARINI KULLANARAK, HIZLI  BİR SATIŞ AĞI OLUŞTURMAK.
    ÜRETİM YAPAN HER İŞLETMENİN GÜNÜMÜZDE ÜRÜNLERİNİ SATARKEN KLASİK SATIŞ AĞI DEDİĞİMİZ BAYİLİKLER VEYA ŞUBELER İLE SATIŞ YAPMA ŞEKLİ ZATEN BİR ÇOK İŞLETMEMiZDE BULUNAN BİR SATIŞ  YAPMA YÖNTEMİ. FAKAT BURADA DİKKAT ÇEKMEK İSTEDİĞİMİZ BAŞKA BİR NOKTA VAR ;
    BU SATIŞ SİSTEMİ BİR İŞLETME İÇİN YETERLİ Mİ?
    BU YÜKSEK RİSK VE MALİYET GETİREN SATIŞ SİSTEMİ ŞU ANDA DÜNYADA NE ŞEKİLDE YAPILIYOR ?
    GÜNÜMÜZDE GELİŞEN VE DEĞİŞEN  HIZLI İLETİŞİM KANALLARI  İLE HABERLEŞMENİN   HIZI NOKTASINDA HAT SAFHAYA YAKLAŞTIĞIMIZ ŞU DÖNEMDE ÜLKE OLARAK SON YAŞADIĞIMIZ EKONOMİK DARALMA BİZE BİR KEZ DAHA ŞUNU HATIRLATMIŞTIR Kİ ;
    DÜNYADAKİ ONLİNE  SİSTEMLERİ ANLAMAK , KABUL ETMEK VE BU SİSTEME BİR ŞEKİLDE ORGANİZE OLARAK DAHİL OLMAK ZORUNDAYIZ.
    ÇÜNKÜ ; BİRLİKTE GÜÇ ÜRETMEYE NE KADAR GEÇ KALIRSAK ÜRETİCİLER OLARAK BİR O KADAR GERİYE GİDEREK GELİŞEN DÜNYAYA ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLERİMİZİ SATMAKTA GECİKECEĞİZ VE YOK OLACAĞIZ !
    GELİN BİRLİKTE BİZ BU DURUMA KARŞI ŞUNU YAPALIM:
    SİZLER DAHA HIZLI , DAHA KALİTELİ , DAHA GÜZEL VE EKONOMİK ÜRÜN ÜRETMEK İÇİN PLANLAMALARINIZI YAPIN VE BİZDE SİZİN ONLİNE PAZARLAMA NOKTANIZ OLALIM!  BU ORTAK PLATFORMUN BİZE VERDİĞİ PAZARLAMA SORUMLULUĞUNU HIZLI , KALİTELİ , VE  EN EKONOMİK FİYATLAR İLE NASIL YAPACAĞIMIZI ARAŞTIRALIM. BİRLİKTE GÜÇLÜ BİR ÜRETİM VE PAZARLAMA AĞI İLE HEM BU EKONOMİK KRİZİ AŞALIM HEM DE KAZANÇ  SAĞLAYALIM.
    ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLERİ ÖNCELİKLİ İÇ PAZARDA HIZLI BİR E-SATIŞ AĞI İLE PAZARLAYALIM VE AYNI ZAMANDA BUNU DIŞ TİCARET İLE BİRLEŞTİREREK DIŞ PAZARADA ÜRÜNLERİMİZİ SUNALIM İSTİYORUZ. İŞTE BU NOKTA HEPİMİZE BİR SORUMLULUK YÜKLÜYOR ; SİZLER ÜRETİCİ OLARAK BU İŞE ÜRETEREK DESTEK VERECEKSİNİZ , BİZLER DE ÜRETTİĞİNİZ ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ PAZARDA PAZARLAYARAK  ERİYİP GİTMEK ÜZERE OLAN ÜRETİM DAMARLARIMIZA CAN KATMAYA ÇALIŞACAĞIZ HEP BİRLİKTE !!!!
    DENEMENİN HİÇ KİMSEYE BİR ZARARI OLMAYACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ BU PLATFORMA DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ.  BİR OLALIM , İRİ OLALIM, BİRLİKTEN
 DOĞAN GÜÇ İLE BİRLİKTE KAZANALIM DİYOR , TÜM ÜRETİCİ KARDEŞLERİMİZİ BU PLATFORMA KATILARAK DESTEK VERMEYE DAVET EDİYORUZ.
    LÜTFEN BİZE AŞAĞIDAK İLETİŞİM KANALLARINI KULLANARAK ULAŞINIZ.
    TEL :
    E MAİL :
    ADRES :
    VB …………………………………………….