Ankara Siteler Mobilyası

Ankara Siteler mobilya bölgesi Türkiye mobilya sanayisinin ilk ve en köklü bölgesidir. 1960 yıllarında ilk üretim tesislerini kurmaya ve çeşitliliğe geçişi zaman alan siteler 7 bin dönüm arazi içinde mobilya da adını duyuran önemli merkezlerimizden olmuştur. Siteler mobilya mağazaları ve fabrikaları sadece üretim ve mağazacılık ile kalmayarak, içinde barındırdığı Hastane, sağlık ocağı, zabıta ve polis karakolu, KOSGEB ve Mesleki eğitim merkezi ve postanesiyle binlerce insana da istihdam sağlamaktadır.
Siteler mobilya mağazaları ve üretim fabrikaları ülkemiz mobilya sektörünün doğduğu yerdir diyebiliriz.
Siteler bölgesinde bulunan mobilya mağazalarının özellikle ağaç işçiliği konusunda Ankara mobilyasını Türkiye ve dünyanın birçok yerine duyuran temel çalışma modellerinden olduğu bilinmektedir.
İrili ufaklı on binlerce üreticinin yer aldığı siteler mobilya mağazaları, yaptıkları üretimlerle ağaç sanatkarlığını yeni nesillere aktaran bir misyon üstlenmektedirler.


• Oturma odası mobilyaları
• Yatak odası mobilyaları
• Yemek odası mobilyaları
• Mutfak ve banyo mobilyaları
• TV ve duvar üniteleri
• Ev tekstili, halı ve perde ürünleri
• Ofis mobilyaları
• Dekorasyon ürünleri
• Bebek ve Genç odaları
• Bahçe mobilyaları
• Beyaz eşya ve elektronik ürünler
• Aksesuar ürünleri

 

Ankara Siteler Mobilya sı kaliteli ve şık tasarımlar ile faaliyet gösteren mobilya mağazaları arasında öncü bir merkezdir. Dekorasyonunuzu tamamlayan mobilyaları seçerken güvenle karar vereceğiniz mobilya markaları ile müşterilerini buluşturan Ankara mobilya, konforunuz ve rahatlığınız için hizmet vermektedir. Son moda koltuk ve yatak odası takımları üretim kalitesi güvencesi ile satılmakta ve müşteri memnuniyeti ön planda hizmet anlayışımızla beğeninize sunulmaktadır.

Evinizde farklı tarz oluşturmak istiyorsanız öncelikle mobilyalarınızı yenilemeniz gerekmektedir. Dekorasyonun en önemli parçalarından olan mobilyalar, sizin tarzını da yansıtmaktadır. Evinizde hâkim olmasını istediğiniz tarzı ve rengi belirledikten sonra seçimlerinizi yapmanız gerekmektedir. Modern, rüstik, retro ya da klasik bir tarz tercih edebilir, açık ya da koyu tonlarla uyumlu bir dekorasyon sağlayabilirsiniz.

Farklı Tarzlar İçin Mobilya ve Renk Seçimleri

Country tarzın hâkim olduğu bir dekorasyon yapmak istiyorsanız, açık renk mobilyalar tercih etmeniz gerekmektedir. Eskitilmiş ve açık renkli mobilyalar seçmeniz country tarzını yansıtmak için önemlidir. Eski zamanların kır evlerinden ilham alan bu tarz için gösterişli mobilyalardan kaçınmalı ve sade modeller tercih etmelisiniz. Ankara Mobilya koltuk takımları arasında country tarzı modeller bulmanız mümkündür.

Retro tarzın hâkim olduğu bir dekorasyon yapmak istiyorsanız, daha klasik tarzda ve kahverengi ağırlıklı mobilyalar tercih etmelisiniz. Ahşap mobilya tercihleriniz ağırlıkta olmalı ve klasik görünümlü modeller seçilmelidir.

İskandinav tarzın hâkim olduğu bir dekorasyon yapmak istiyorsanız, modern görünümlü ve açık renkli mobilyalar tercih etmeniz gerekmektedir. Duvarlarınızda ve zeminde de açık renkler kullanmanız şarttır. Bu tarza sahip dekorasyonlarda tercih edilen renk genel olarak beyaz ve gridir.

Modern tarzın hâkim olduğu dekorasyonlarda az eşya kullanılmalı ve eşyalar kullanışlı olmalıdır. Genel olarak siyah ve beyaz rengin hâkim olduğu tarzda, zıt renklerin kullanılması yaygındır. Modern tarza uygun Ankara mobilya fiyatları da bütçenize uygun olarak sunulmaktadır.