KATEGORİLER
Sepetim

Düğün Paketleri

Düğün Paketleri

Yeni Evlenecekler ve Evini Yenileyecekler İçin Düğün Paketi

Düğün paketleri, hem yeni evlenen çiftler hem de evini yenileyecekler için son derece avantajlı olmaktadır. Bir evin en önemli mobilya parçalarının yer aldığı paketler; çok uygun fiyatlarda kişilerin kendi zevklerini yansıtmasını sağlar. Firmamız aracılığıyla sunulan tüm paketler, üstün malzeme kalitesinde üretildiği ve ince işçiliğin kullanıldığı ürünlerden oluşmaktadır. Bu sayede sizler de oldukça uygun fiyatlarda, en kaliteli ürünlerle kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Onlarca mobilya çeşidinin yer aldığı geniş ürün seçkimiz içinden, yansıtmak istediğiniz ev dekorasyonuna uygun mobilyaları inceleyebilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaret ederek, komple düğün paketi kategorilerindeki ürünlerin renklerine, malzeme bilgisine ve ürün görüntülerine detaylı olarak ulaşabilirsiniz. 2018 yılının en iddialı ve çarpıcı modellerinin yer aldığı paketlerimizdeki tüm ürünler, ilk günkü konfor ve görünümlerini uzun yıllar muhafaza edecek kalitede üretilmektedir.

Düğün Paketlerimizin Ürün Özellikleri

Sizler için sunduğumuz düğün paketlerinin ürün özellikleri, bir evin tüm mobilya ihtiyacını karşılayacak nitelikte oluşturulmuştur. Paketler içinde, yatak odası takımı, yemek odası takımı ve de salon koltuk takımları yer alır. Her takımın çok geniş renk ve model seçkisi bulunmaktadır. Mobilya ihtiyaçlarınızla birlikte beyaz eşya ihtiyacınızı da çok uygun fiyatlarda firmamız aracılığıyla karşılamak istediğinizde, sizler için hazırladığımız Herşey Dahil Düğün Paketleri kategorilerini inceleyebilirsiniz.

Tüm paketlerimiz, moda uzmanlarının görüşleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Ürün kombinleri, profesyonel modacılar tarafından yapılır. Düğün paketlerinde yer alan tüm ürünlerimiz, 2018 yılının moda çizgilerinin kullanılmasıyla oluşturulmuştur. Mobilya ürünlerinde beğendiğiniz ürünler, farklı varyasyonlar halinde denenebilir ve düğün paketine dahil edilebilir. Düğün paketleri beyaz eşya dahil olarak tercih etmek istediğinizde ise, sizler için özel olarak hazırlanmış kapsamlı paketleri inceleyebilir, yine evinizin tüm ihtiyacını kapsamlı paketlerimiz sayesinde çok uygun fiyatlarda karşılayabilirsiniz.

Bütçenizi Güldüren Düğün Paketleri

Düğün paketleri mobilya alışverişlerinizi online alıveriş sitesi firmamız aracılığıyla yaptığınız zaman bütçenizi de mutlu edeceksiniz. Birbirinden şık ve son derece kaliteli ürünlerden oluşturulmuş düğün paketleri, piyasaya göre çok uygun fiyatlarda sizlere sunulmaktadır. Farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilir, bütçenize uygun fiyat aralığı belirleyerek alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mağaza mağaza dolaşmadan hem zamandan kar etmek hem de bütçenizi sarsmadan evinizin ihtiyaçlarını karşılamak için en doğru adrestesiniz.

Firmamızın internet sitesi üzerinden tüm ürünlerin malzemeleri, renkleri ve görselleri hakkında detaylı olarak inceleme yapabilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetinin sunulduğu düğün paketleri ve çeyiz paketleri ürün detayları için tek yapmanız gereken internet sitemizi hemen ziyaret etmek olacak. 

Grande Düğün Paketi Grande Düğün Paketi
Yeni Ürün
Grande Düğün PaketiDüğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyola..
235.000,00₺
Calibra Düğün Paketi Calibra Düğün Paketi
Yeni Ürün
Calibra Düğün PaketiDüğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyol..
192.000,00₺
İntegra Düğün Paketi İntegra Düğün Paketi
Yeni Ürün
İntegra Düğün PaketiDüğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyol..
226.000,00₺
Lima Düğün PaketiDüğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyolası..
298.500,00₺
Hera Düğün PaketiDüğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyolası..
335.000,00₺
Moon Düğün PaketiDüğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyolası..
328.000,00₺
Oslo Krem Düğün PaketiDüğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyolası..
235.000,00₺
Oslo Ceviz Düğün PaketiDüğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyolas..
235.000,00₺
Malta Düğün PaketiDüğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyolası, ka..
242.000,00₺
Wow Gold Düğün PaketiDüğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyolası,..
139.500,00₺
Dior Düğün PaketiTesla Düğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise kar..
446.200,00₺
Elit Düğün PaketiTesla Düğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyolas..
139.150,00₺
Delüx Modern Siyah Düğün PaketiTesla Düğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takım..
253.000,00₺
Riva Modern Siyah Düğün PaketiTesla Düğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı..
489.900,00₺
Riva Modern Düğün PaketiTesla Düğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise k..
489.900,00₺
Kiev Düğün PaketiTesla Düğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyolas..
494.500,00₺
Nutella Modern  Düğün PaketiTesla Düğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odas..
443.900,00₺
Class Düğün PaketiClass Düğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı i..
127.650,00₺
Asel Gold Düğün PaketiAsel Gold Düğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası ..
172.500,00₺
Verona Düğün PaketiSierra Düğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı..
214.935,00₺
Asil Modern Düğün PaketiDüğün paketimize dahil olan parçalar;Asil Modern Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Asil Modern Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabi..
134.000,00₺
Vals Düğün PaketiVals Düğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise..
296.700,00₺
Kumsal Düğün PaketiKumsal Düğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı..
227.240,00₺
Side Düğün PaketiDüğün paketimize dahil olan parçalar;Koltuk takımı 3 + 3 + 1 olarak pakete dahil edilmiştir.Yemek odası takımı, konsol, konsolun aynası, yemek masası ve 6 sandalye olarak pakete dahil edilmiştir. Sandalye sayısı eksiltilebilir veya artırılabilir.Yatak odası takımı ise karyolası..
142.600,00₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 46 (2 Sayfa)

Düğün Paketi

Düğün Paketi En Şık Mobilyalar

Evlilik sürecinin en önemli evrelerinden biri de ev eşyası seçmek ve ev dekorasyonu için en güzel mobilya parçalarına ulaşmaktır. Yılların tecrübesiyle % 100 müşteri memnuniyetini odak noktası haline getirmiş mobilya firması olarak bizler de yeni evlenecek çiftlere özel düğün paketi sunmaktayız.

Düğün paketleri 2021 yılının en seçkin mobilya parçalarından oluşturularak, özgün takımlar halinde sizlerle buluşturulur. Mağazalar arasında zaman kaybı yaşamadan, 2021 yılı moda çizgilerini en güzel biçimde yansıtacağınız ürünlere firmamız aracılığıyla çok uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz.

Full düğün paketi seçkimiz, yeni evlenecek ya da evin yenileyecek kişiler için farklı mobilya kombinasyonlarından oluşmaktadır. Geniş ürün ve renk skalasına sahip paketlerimiz, her zevki ve beğeniyi karşılayacak şekilde bütün haline getirilmiştir. Paketlerimiz sayesinde, çok uygun fiyatlara bir evin en önemli mobilya parçalarını satın alabilir, evlilik sürecindeki masraf yükünüzü yarıya indirebilirsiniz.

2021 Yılı Düğün Paketleri

Ev dekorasyonunuzda güncel modayı yansıtmak isterseniz sizler için özel olarak oluşturduğumuz düğün paketleri 2021 seçkimize hemen göz atmalısınız. Farklı tarzların kullanıldığı paketler, alanında uzman modacılar tarafından kombinlenerek oluşturulmuştur. Hem renk, hem model hem de ürün kalitesi birlikteliğini oluşturmanıza gerek kalmadan, 2018 yılı modasını en güzel yansıtabileceğiniz modeller, düğün paketleri seçkimizde yer alır.

İddialı, özgün ve tasarım modellerin yer aldığı komple düğün paketi seçkimizde, yemek odası takımı, yatak odası takımı ve de salon koltuk takımı yer alır. Birbirinden farklı renk ve modelin yer aldığı takımları ister sizler için oluşturduğumuz bütünlükte satın alabilir; isterseniz kendinize göre ürün dizaynı yaparak kendi paketinizi oluşturabilirsiniz. 

Paketler içindeki ürünler, birbiriyle bütünlük halindedir. Ancak sizler yatak odası takımınızda klasik model tercih edip, salon takımınızda Retro ürün seçimi yapabilirsiniz. Her mobilyanın klasik, modern, spor, Retro, vintage ya da eskitme tarzındaki modelleri mevcuttur. Ürünler arasında kendi beğeninize göre seçimler yapabilirsiniz.

Düğün Paketinde Farklı Ödeme Seçenekleri

Üstün malzeme kalitesinde üretilen tüm ürünler, en şık ve en özgün haliyle bütünleştirilerek sizlere sunulur. Amacımız sizlerin % 100 memnuniyetini sağlamaktır. Bu bakımdan masraf yoğunluğunun en çok olduğu evlilik sürecinde, düğün paketleri farklı ödeme seçeneklerinde ve çok uygun fiyatlarda satışa çıkarılmıştır. En uygun fiyatlardaki herşey dahil düğün paketi için tek yapmanız gereken internet sitemizi ziyaret etmek olacak. Kaliteli ve çok şık mobilyalara çok uygun fiyatlarda sahip olmak için internet sitemizi ziyaret edin.